Havayolu

Dünya Çapında Havayolu Taşımacılığı

Lojistik yöntemler düşünüldüğünde verimlilik ve hız açısından en cazip başlıklardan olan havayolu taşımacılığı, özellikle denizaşırı lokasyonlarda tercih edilen bir yöntem olarak değerlendirilir. Ülkeler arası ya da kıtalar arası boyutta nakliye süreçleri için oldukça elverişli yöntem olan havayolu taşımacılığı kapsamında kargo uçakları gibi araçlar kullanılır. Her ne kadar maliyet ekseninde düşünüldüğünde karayolu lojistiğine göre daha yüksek aralıklarda yer alsa da havayolu taşımacılığı özellikle hızlı teslimatın gerekli olduğu durumlarda performans odaklı çözümler sunar.

Doğru Servis, Doğru Süre, Doğru Maliyet

Havayolu taşımacılığı, doğru servisi doğru süre ve maliyette hızlı bir biçimde sunmayı gerektirir. Bu nedenle tüm operasyonlarımızda bu ilkeye göre hareket ediyoruz.
PEÇE Transport olarak, konusunda uzman ekibimizle birlikte gerek ihracat gerekse de ithalat her boyutta yükünüzün taşınma sürecini etkin bir biçimde yönetiyoruz. Teklif verilmesinden, fiili gönderimin yapılmasına ve yükün nihai varış noktasına teslim edilmesine kadar geçen tüm süreçler için en doğru çözümleri üretiyoruz.